Korporatīvā Sociālā Atbildība

Būt "sociāli atbildīgiem" ir pāšā sirdī tam, ko mēs darām. Mēs uzskatām, ka korporatīvā sociālā atbildība (KSA) var dot pozitīvas lietas  ikvienam - mūsu darbiniekiem, mūsu uzņēmumam un mūsu klientiem. Uzņēmumā „Rita” mēs cenšamies veidot atbildīgu biznesu, jo tas padara mūs par labākiem. Mēs sagaidām arī to pašu no mūsu darbiniekiem, piegādātājiem un partneriem.

Veselība un drošība

Mūsu kompānija ir apņēmusies panākt "nulles incidenta" mērķi. No veselības un drošības viedokļa mēs stingri uzraugām katru posmu ražošanas procesā, lai novērstu iespējamās traumas un slimības.

Vide

Mēs pastāvīgi uzraugām mūsu rūpnīcas ietekmi uz vidi, un veicinām vides aizsardzības informētību starp darbiniekiem un apakšuzņēmējiem.

Sabiedrība

Mēs dodam darba iespējas vairāk nekā 200 darbiniekiem. Nepārtraukta paplašināšanās dod mums iespēju radīt vairāk darbavietu, tādā veidā samazinot bezdarba līmeni.

Darbinieki

Mēs piedāvājam vienus no labākajiem darba apstākļiem mūsu biznesa sektorā, pārliecinoties, ka tie pilnībā sasniedz veselības un drošības standartus.